Port Deco Gdynia Oksywie Port Deco Gdynia Oksywie

APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA PORT

Nowoczesność i elegancja w stylu Art Deco

Port Deco Gdynia Oksywie

60 apartamentów

o powierzchni od 37,21 m² do 111,62 m²

Nowoczesna, elegancka, z udogodnieniami – tak można określić nową inwestycję Port Deco zlokalizowaną w Gdyni-Oksywiu przy ul. Benisławskiego (na granicy z Obłużem).

To doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się życiem w dużym mieście przy jednoczesnym sąsiedztwie licznych terenów zielonych i morza.

Już od 9 350 zł / m²

POBIERZ FOLDER INWESTYCJI
Port Deco Gdynia Oksywie
Port Deco Gdynia Oksywie
11 PIĘTER...

a każde z nich z widokiem na port!

Unikalny

klimat tego miejsca

Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby odsłaniały piękny widok na port.

Zacznij dzień z widokiem na Gdynię pijąc poranną kawę, a wieczorami rozkoszuj się uspokajającym widokiem na oświetlony port. Każdego dnia podziwiaj piękno indiustralnej cześci Gdyni.

Każdy z naszych apartamentów posiada przestronny balkon lub duży taras, na którym w pełni się zrelaksujesz lub zorganizujesz weekendowe spotkanie z przyjaciółmi.

Elegancja

i niezwykły charakter wnętrz

Wnętrza i części wspólne cechuje porządek, elegancja oraz wysmakowane drobiazgi, które nadają wnętrzu niezwykłego charakteru.

Czerpiąc inspirację ze stylu art déco, architekci zwrócili uwagę na odpowiedni dobór podłóg, ścian i dekoracji, tworząc klimatyczną, spójną całość.

Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom pomieszczenia zapewnią domownikom najwyższy komfort codziennego użytkowania. Apartamenty są doskonałą opcją dla osób, które potrzebują przestrzeni – ich układ gwarantuje swobodę oraz prywatność. Dodatkową zaletą są liczne okna, dzięki którym do środka wpada mnóstwo ciepłego, naturalnego światła.

Wykończenia

pod klucz

Dla klientów naszej inwestycji istnieje możliwość skorzystania usługi "wykończenia pod klucz" we współpracy z firmą Baltic Interiors.

Jest to pracownia wykończeń wnętrz, której główną działalnością są kompleksowe wykończenia mieszkań i domów pod klucz, projekty i aranżacje.

Specjalizuje się w koordynowaniu wszystkich etapów inwestycji, od projektowania wnętrz, poprzez aranżację, po organizację i nadzór nad materiałami i ekipami budowlanymi.

Makieta wirtualna

Kliknij
<=
POWRÓT
Piętro wyżej
Jesteś na {{selectedFloor}} kondygnacji.
Piętro niżej
Róża wiatrów
<=
POWRÓT
Piętro wyżej
Jesteś na {{selectedFloor}} kondygnacji.
Piętro niżej
Róża wiatrów

Mieszkanie: {{apartmentLocal}}

Pobierz rzut

Tabela lokali

Lokal Piętro Metraż Pokoje Cena Status
IDEALNA LOKALIZACJA

w 15 minut do centrum Gdyni!

Z mieszkań rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na gdyński port. Jest to jeden z największych wyróżników inwestycji.

W pobliżu inwestycji znajdują się liczne tereny zielone. Możesz cieszyć się z bliskości plaży, portu oraz Lasu Oksywskiego, jednocześnie pozostając w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Port Deco otacza rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Z łatwością można dojechać do centrum Gdyni czy Obwodnicy Trójmiasta.

Wyjątkowa trzykondygnacyjna hala garażowa, oferująca aż 87 miejsc postojowych, stanowi niezwykle praktyczne rozwiązanie dla mieszkańców.

Dodatkowo, możliwość przechowywania rowerów na każdej z kondygnacji hali garażowej dla wszystkich mieszkańców. To nie tylko wygoda, ale także zachęta do aktywności fizycznej.

Wnętrze hali garażowej zawiera również komórki lokatorskie, zapewniające praktyczne miejsce przechowywania i utrzymanie porządku.

port deco

Port Deco położone jest w świetnej lokalizacji – 15 minut do centrum Gdyni i 3 minuty do Estakady Eugeniusza Kwiatkowskiego, łączącej się z Obwodnicą Trójmiasta.

Dojście do najbliższego supermarketu zajmuje zaledwie 5 minut, co ułatwi codzienne zakupy. W odległości 400 m zlokalizowany jest przystanek (Benisławskiego 02), dzięki czemu możemy szybko dojechać do centrum.

W najbliższej okolicy

directions_bus Przystanek autobusowy - 400 m

local_gas_station Stacja benzynowa - 650 m

store Supermarket - 400 m

shopping_basket Sklep spożywczy - 400 m

bakery_dining Piekarnia - 350 m

bedroom_baby Przedszkole - 650 m

child_care Żłobek - 200 m

stethoscope Przychodnia - 1500 m

admin_meds Apteka - 400 m

Blisko

nadmorskiego piękna

Osoby spragnione wyjątkowych atrakcji mogą szybko dojechać na piękny Bulwar Oksywski i piaszczystą plażę oksywską.

Widoki na szumiące morze i oksywski klif zapierają dech w piersiach. Warto również wspomnieć o znajdującej się w pobliżu zabytkowej torpedowni, którą można podziwiać z plaży na Babich Dołach.

Te wszystkie zalety czynią Port Deco inwestycją Twoich marzeń.

Port Deco Gdynia Oksywie

Zapytaj o ofertę

Zarezerwuj swój elegancki apartament z widokiem na port w Gdyni
  Port Deco Gdynia Oksywie

  BIURO SPRZEDAŻY

  Al. Rzeczypospolitej 4D / 174
  80-369 Gdańsk

   

  tel. +48 697 600 006
  e-mail: sprzedaz@gigranit.pl

  GODZINY OTWARCIA:

  Pon - Pt: 09:00 - 17:00
  Soboty - po wcześniejszym umówieniu


  Śledź nas: